niedziela, 02 maj 2021 13:09

Najmodniejsza biżuteria na wiosnę i lato 2021. Zobacz trendy!

Napisała
Najmodniejsza biżuteria na wiosnę i lato 2021 Najmodniejsza biżuteria na wiosnę i lato 2021

Najmodniejsza biżuteria na wiosnę i lato 2021 ma wyzwalać w nas pozytywne emocje

Zastanawiałam się ostatnio jaka powinna być najmodniejsza biżuteria na wiosnę i lato 2021? Zainspirowana przyrodą stworzyłam nową kolekcję, której zadaniem jest wyzwalanie pozytywnych emocji takich jak miłość, radość, akceptacja, harmonia. Kontakt z naturą i przyrodą wywołuje w nas pozytywne odczucia dlatego postanowiłam, że nowa kolekcja na wiosnę i lato stworzona zostanie z prawdziwych kwiatów. Poniżej przedstawię Ci kilka moich ostatnich projektów, które pozytywnie na mnie wpływają. Jestem ciekawa z jakie emocje wywołuje ta biżuteria w Tobie? Napisz koniecznie w komentarzach.

Harmonia zamknięta w wiosennym naszyjniku z paprotką

Myśląc o pozytywnych emocjach nie sposób wspomnieć o harmonii. Ciekawa jestem co dla Ciebie oznacza harmonia? Dla mnie to równowaga w życiu, która wywołuje poczucie szczęścia. Równowaga pomiędzy pracą, życiem rodzinnym. To także czas dla siebie samej. Tworząc najmodniejszą biżuterię na wiosnę i lato 2021 stworzyłam ten naszyjnik z prawdziwą paprotką. Kompozycję połączyłam z płatkiem złota i pozłacanym łańcuszkiem. Naszyjnik możesz zobaczyć w moim sklepie internetowym z biżuterią - wiosenny naszyjnik z z paprotką.

Najmodniejsza biżuteria na wiosnę i lato 2021

Najmodniejsza biżuteria na wiosnę i lato 2021 przepełniona radością

Co czujesz kiedy towarzyszy Ci harmonia, spełnienie szczęście i zadowolenie? Nie wiem jak ty ale ja ten stan określam radością, z którą kojarzą mi się drobne białe wrzosy zamknięte w fioletowej zawieszce ozdobionej kolorowym brokatem. Jeśli podoba Ci się ten wiosenny naszyjnik to zapraszam Cię odwiedź mój sklep, gdzie znajdziesz ten wiosenny naszyjnik.

Wioenna biżuteria - bużuteria najlepza na wiosnę

Otaczaj się serdecznymi osobami- czarne wiosenne kolczyki z prawdziwymi dmuchawcami

Miło jest otaczać się serdecznymi ludźmi czuć radość i spełnienie. Lekkość dmuchawca kojarzy mi się właśnie z byciem serdecznym ale też z akceptacją i takimi wartościami jak tolerancja. Kolczyki wykonałam z czarnej żywicy i z prawdziwych dmuchawców. Jest to biżuteria z żywicy, którą zobaczysz na tej stronie internetowej z biżuterią.

Wiosenne kolczyki

Zielony wiosenny naszyjnik to nadzieja

 zielony naszyjnik na wiosnę

Nadzieja i pozytywne myślenie pozwalają nam przetrwać najtrudniejsze chwile. Nadzieja, że to co złe kiedyś się skończy a to co dobre pozostanie z nami. Nadzieja na lepsze jutro i zmianę. Kolor zielony związany jest z nadzieją dlatego w kolekcji Najmodniejszej biżuterii na wiosnę i lato 2021 nie mogło zabraknąć zielonego naszyjnika.

Biżuteria z żywicy z Pracowni Jubilerskiej Krolikovska

Jestem projektantką biżuterii artystycznej. Zobacz więcej

 

Poznaj moje prace. Przejdź do galerii TUTAJ

Zobacz, co możesz kupić w moim sklepie TUTAJ

Czytany 339 razy
Marzena Królikowska-Kukuła

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.