sobota, 24 kwiecień 2021 19:24

Jaką biżuterię wybrać na wakacje? Wakacyjna biżuteria.

Napisała
Jaką biżuterię wybrać na wakacje Jaką biżuterię wybrać na wakacje

Wakacyjna biżuteria. Jaką biżuterię wybrać na wakacje?

Wakacyjna biżuteria. Jaką biżuterię wybrać na wakacje? Z utęsknieniem czekałam na zakończenie zimy. Z ogromną radością powitałam wiosnę. Już nie mogę doczekać się nadejścia lata. Długie, ciepłe i romantyczne wieczory. Wakacje, za którymi tak bardzo wszyscy tęsknimy. Niebieskie morze. Wspaniała plaża. Ta moja tęsknota i niecierpliwość zainspirowały mnie to stworzenia wakacyjnej biżuterii. Biżuterii, która będzie lekka a po zakończeniu wakacji będzie nam przypominała te wspaniale spędzone chwile. Tworząc biżuterię chciałam, by dobrze komponowała się z kolorami lata. Niebieskim kolorem morza, zielenią czy kolorem piasku. W wakacje fajnie mieć, coś co się wyróżnia. To dlatego w tegorocznych projektach znajdziesz pierścionki z bardzo dużymi oczkami a także biżuterie z prawdziwymi kwiatami.

Wakacyjny naszyjnik z prawdziwym listkiem 

Jaka powinna być wakacyjna biżuteria? Zainspirowana letnimi wspomnieniami stworzyłam różowy naszyjnik na złotym łańcuszku. Zawieszkę naszyjnika zrobiłam z różowej żywicy i zatopiłam w niej prawdziwy listek. Dlaczego taka kolorystyka. Zobacz poniższe zdjęcie i sama oceń. Zobacz jak różowy i złoty pasują do kolorów plaży. W otoczeniu listka znajdziesz złote płatki, które dodają naszyjnikowi elegancji. Lato to również czas, gdy odsłaniamy nieco więcej. Kolorystyka powinna więc dobrze  pasować do kolory skóry. 

 

Propozycja wakacyjnej biżuterii na lato

Jaką biżuterię wybrać na wakacje

 Biżuterię z prawdziwymi kwiatami możesz zobaczyć tutaj https://krolikovska.com.pl/64-bizuteria-z-prawdziwymi-kwiatami-?page=5

Wakacyjna biżuteria. Jaką biżuterię wybrać na wakacje?  - pierścionek na lato

Wakacyjna biżuteria. Jaką biżuterię wybrać na wakacje? Jaki pierścionek wybrać na lato? Najlepiej taki jaki najbardziej Ci się podoba. Zobacz ten pierścionek z dużym białym oczkiem. Oczko pierścionka zrobiłam z białej żywicy, w której zatopiłam prawdziwe nasionka dmuchawca. Wakacyjna biżuteria powinna dobrze komponować się zielenią i błękitem morza. Pierścionek na lato powinien się też wyróżniać. To dlatego pierścionek ma duże oczko. Sama zobacz na poniższym zdjęciu. 

Pierścionek na lato z dużym oczkiem

 pierścionek na lato

 

Plażowy pierścionek - Wakacyjna biżuteria. Jaką biżuterię wybrać na wakacje?

Plażowy pierścionek na lato będzie dobrze komponował się z kolorem morza i plaży.

Pierścionek plażowy

 

Przygotuj się na lato z wyjątkową wakacyjną biżuterią

Jaka biżuteria jest najlepsza na lato? Warto, by Twoja biżuteria pasowała do wakacyjnych stylizacji. Co pasuje do bikini? Tu warto postawić na lekkie i oryginalne wzory. Taka biżuteria będzie też dobra do letniej sukienki. Po długiej zimie możesz zapomnieć o szarej kolorystyce i postawić na coś bardziej kolorowego, pastelowego. Żywe i jasne kolory będą najciekawsze. Niech Twoja biżuteria podąża za wakacyjnymi emocjami. 

 

Poznaj moje prace. Przejdź do galerii TUTAJ

Zobacz, co możesz kupić w moim sklepie TUTAJ

Czytany 310 razy
Marzena Królikowska-Kukuła

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.