czwartek, 22 kwiecień 2021 19:16

Jakie kolory pasują do jasnych jeansów? Co wybrać?

Napisała

Jakie kolory pasują do jasnych jeansów - dobór dodatków

Dzisiaj porozmawiamy o tym jakie kolory pasują do jasnych jeansów. W szczególności zastanowimy się jaka kolorystyka biżuterii dobrze komponuje się z jenasami. Dobór pasującego koloru wydaje się prosty. Spodnie jeansowe są na tyle uniwersalne, że można do nich z łatwością dopasować różne dodatki. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek.

 

Złote i miodowe kolory w połączeniu z jasnymi jeansami

Jasno niebieskie jeansy możesz łączyć z kolorem złotym i jego jaśniejszymi i ciemniejszymi odcieniami. Miodowy kolor ładnie komponuje się z niebieskim. Jest to połączenie zarazem delikatne i kontrastowe. Zobacz na poniższym zdjęciu pierścionek ze złotymi akcentami, który bardzo dobrze wygląda. 

Ręcznie malowany artystyczny pierścionek z listkami

 jakie kolory pasują do jasnych jeansów?

Jakie kolory pasują do jasnych jeansów? A może kolor różowy

Połączyłam ten różowy pierścionek z jasnymi jeansami i wyszło całkiem fajnie. Pierścionek zrobiony jest z prawdziwych różowych wrzosów zatopionych w żywicy jubilerskiej. Róż nadaje tej stylizacji lekkości.  Możesz zobaczyć ten dodatek na stronie sklepu internetowego. Ten różowy tworzy naprawdę wytworne połączenia.

Pierścionek z różowymi prawdziwymi wrzosami

  Pierścionek z różowymi wrzosami do jeansów

Zieleń pasuje do jasnych jeansów!

Poszukując odpowiedzi na pytanie jakie kolory pasują do jasnych jeansów natrafiłam na ten pierścionek z prawdziwą paprotką. Trzeba przyznać, że to bardzo oryginalne połączenie. Z jasnymi jeansami dobrze wygląda butelkowa zieleń. Sama możesz to ocenić na tym zdjęciu. Trzeba przyznać, że taki dodatek bardzo zwraca na siebie uwagę dlatego jest to propozycja bardziej odważna. Dlaczego kolor zielony i złoty tak dobrze pasują z niebieskim. Być może spowodowane jest to tym, że jest to bardzo naturalne, występujące w przyrodzie połączenie. Zieleń drzew czy złote kolory łąk pienie łącza się z jasnoniebieskimi kolorami nieba.

 

Połączenie białego z jasnymi jeansami

Jeśli zależy Ci na Casualowym wyglądzie możesz zastanowić się na połączeniu z kolorem białym.  Zobacz jak oryginalnie wygląda połączenie białego z niebieskim. Na zdjęciu pierścionek z dużym białym oczkiem, w którym zatopione są prawdziwe nasionka dmuchawca. Dzięki temu połączeniu uzyskasz minimalistyczny wygląd. Biały i niebieski to bardzo udane połączenie. Wygląda to jak chmurki na tle niebieskiego nieba. Do tego motywy roślinne. To bardzo naturalna stylizacja.

Biały pierścionek z nasionkami dmuchawca

 Biały pierścionek z nasionkami dmuchawca

Jakie kolory dodatków pasują do niebieskich jeansów - biżuteria do niebieskich jeansów

Zdjęcia, które zaprezentowałam w tym artykule to ręcznie robiona artystyczna biżuteria. Jeśli szukasz ciekawych dodatków do casualowych jeansów zobacz więcej produktów w moim sklepie internetowym:

Tworząc kompozycję szczególną uwagę zwróciłam na spotykane w naturze połączenia kolorystyczne. Projektantem tej artystycznej biżuterii jest Marzena Królikowska-Kukuła. Przeczytaj więcej na temat tworzenia naszej biżuterii.

 

Poznaj moje prace. Przejdź do galerii TUTAJ

Zobacz, co możesz kupić w moim sklepie TUTAJ

Czytany 569 razy
Marzena Królikowska-Kukuła

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.